Služby

K vašemu webu přistupujeme jako k vašemu nejvěrnějšímu zaměstnanci. K takovému, který bez odmlouvání pracuje 24 hodin denně a neustále reprezentuje vaši firmu. Společně se zaměříme na to, aby ji reprezentoval správně a aby vám přinášel žádané výsledky.

Eshop nebo-li internetový obchod je prakticky web s více funkcemi. K vašemu eshopu přistupujeme nejen jako k nejvěrnějšímu zaměstnanci, ale také jako k nejlepšímu prodejci ve vaší firmě. Postup výroby a úprav eshopu je v základech podobný tvorbě webu. Je zde ale několik aspektů navíc.

Kvalitní web je jen prvním krokem k výdělečnému webu. K tomu nám může pomoci právě on-line marketing. Důležité je, aby váš nový web viděli ti správní lidé, kteří se mohou stát vašimi zákazníky či podporovately. Pomůžeme vám zvýšit výkon eshopu, otestovat konverzní cesty či optimalizovat náklady pomocí automatizace.

Postaráme se o váš digitální vizuál od návrhu loga, přes webdesign až po firemní identitu, včetně vizitek. Říká se, že grafika dělá web, nebo že obrázek řekne více, než tisíc slov.

Scroll to Top